,,Zdrowo przez supermarket’’ - poradnik o dobrych zakupach w supermarkecie

2021-04-22 8:40

,,Zdrowo przez supermarket’’ to książka autorstwa Anny Reguły, w której znajdziesz mnóstwo podpowiedzi, jak zrobić zdrowe i przemyślane zakupy. Poradnik zawiera opisy produktów i analizę ich składu. Celem publikacji jest pomoc w podejmowaniu dobrych zakupowych decyzji.

Zdrowo przez supermarket2
Autor: Materiały prasowe

,,Zdrowo przez supermarket. Jak robić dobre zakupy’’ to książka-poradnik o tym, jak nie pogubić się w supermarkecie i podejmować dobre decyzje zakupowe. Ponad 360 stron praktycznej wiedzy na temat wszystkich segmentów żywności.

Z publikacji dowiesz się m.in. jakie sztuczki marketingowe stosują producenci żywności, w jakich produktach znajduje się najwięcej cukru, na jakie dodatki w składzie produktów warto uważać, a jakich nie trzeba się bać i czy ,,fit’’ na opakowaniu oznacza rzeczywiście ,,fit’’ zawartość.

Książkę można zakupić wyłącznie na: www.zdrowoprzezsupermarket.pl

O autorce
Anna Reguła
Anna Reguła

Anna Reguła, dyplomowana dietetyczna i edukatorka żywieniowa – założycielka popularnego profilu na Instagramie @niekoniecznie_dietetycznie, gdzie od lat konsekwentnie edukuje Polaków na temat zdrowego odżywiania. W swojej najnowszej książce uczy jak robić zdrowe i jednocześnie tanie zakupy.

Anna Reguła, Zdrowo przez supermarket. Jak robić dobre zakupy. Objętość 368 str.. Wydawca: Publishing Group Szymański&Bączkowski

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE