XXIV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego tym razem ONLINE

2020-09-16 11:16 Monika Ochnik

W dobie walki z pandemią COVID-19 organizatorzy XXIV Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego wyszli naprzeciw zmieniającym się warunkom i oczekiwaniom lekarzy, przenosząc największe w Polsce spotkanie naukowe do Internetu. Patronem medialnym wydarzenia jest Poradnikzdrowie.pl.

Tegoroczny Kongres PTK odbędzie się w dniach 16-19 września wyłącznie online. Można wziąć w nim udział, rejestrując się na stronie kongres2020.ptkardio.pl. Zamieni się ona w portal telewizyjny z pięcioma równoległymi oknami transmisji.

Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu będzie: "żyć lepiej i dłużej dzięki kardiologii". Wykłady poprowadzi ponad 250 najwybitniejszych polskich ekspertów w dziedzinie kardiologii.

Transmisje będą prowadzone ze specjalnie wybudowanych na tę okazję studiów nagraniowych w Krakowie. Drugi etap odbędzie się w formie webinariów zaplanowanych na kolejne tygodnie.

Dzięki cyfryzacji uczestnicy będą mogli wziąć udział w wybranych sesjach niezależnie od miejsca pobytu. Nagrania będą udostępnione, więc każdy lekarz z powodzeniem będzie mógł wrócić do interesującego go wykładu. Warto jednak oglądać Kongres na żywo, by móc zadać pytania ekspertom.

To nie koniec udogodnień – organizatorzy zdecydowali się zwolnić z podstawowej opłaty rejestracyjnej wszystkich lekarzy, a uczestnictwo w Kongresie PTK będzie honorowane punktami edukacyjnymi. Czy planowane wydarzenie zbierze rekordową frekwencję? Spodziewają się tego organizatorzy, którzy w najbliższym czasie prezentować będą kolejne innowacje podnoszące jakość, wartość merytoryczną i komfort odbiorców. Zapowiada się wyjątkowa jesień!

Patronem medialnym XXIV Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego jest Poradnikzdrowie.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE