MEDYCZNE KOMPLETY dla studentów uczelni medycznych

MEDYCZNE KOMPLETY to cykl multimedialnych, interaktywnych, bezpłatnych konferencji dla studentów uczelni medycznych z ekspertami medycyny i ochrony zdrowia oraz z pacjentami organizowanych przez serwis Poradnikzdrowie.pl. Pierwsze spotkanie poświęcamy zdrowiu i prawidłowemu rozwojowi najmłodszych pacjentów, a odbędzie ono 16 listopada 2019 r. w Hotelu Bellotto w Warszawie.

MEDYCZNE KOMPLETY to nowy projekt edukacyjny realizowany przez Poradnikzdrowie.pl. Przedsięwzięcie to kierujemy do studentów wszystkich kierunków uczelni medycznych oraz lekarzy rozpoczynających praktykę zawodową. Celem MEDYCZNYCH KOMPLETÓW jest poszerzenie wiedzy teoretycznej zdobywanej na uczelniach o treści praktyczne i tematy przydatne młodym lekarzom.

I edycję MEDYCZNYCH KOMPLETÓW poświęcamy zdrowiu i rozwojowi dzieci w wieku od 0 do 3 lat, a w szczególności takim zagadnieniom, jak: profilaktyka zdrowotna, karmienie i żywienie, rozwój ruchowy, problemy dermatologiczne i choroby nowotworowe. Spotkanie odbędzie się już 16 listopada 2019 r. w Hotelu Bellotto w Warszawie. Bezpłatna rejestracja i szczegółowe informacje znajdują się na stronie: medycznekomplety.pl

- Podczas pierwszych Medycznych Kompletów chcemy także zwrócić uwagę na zagadnienia dotyczące budowania relacji i komunikacji między lekarzem a małym pacjentem oraz jego rodzicami. Lekarze z długoletnim stażem zawodowym podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z pierwszych lat pracy w zawodzie. Opowiedzą także o najtrudniejszych wyzwaniach, jakim musieli stawić czoła. Wykłady poprowadzą wybitni eksperci, ale nie zabraknie też pacjentów, którzy opowiedzą historię swojej choroby i leczenia – mówi Agnieszka Pacuła, redaktor naczelna Poradnikzdrowie.pl.

MEDYCZNE KOMPLETY Poradnikzdrowie.pl realizowane są pod PATRONATEM HONOROWYM:
Ministra Zdrowia
Narodowego Funduszu Zdrowia
Rzecznika Praw Pacjenta

w PARTNERSTWIE MERYTORYCZNYM z:
Państwowym Zakładem Higieny – Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego
Naczelną Izbą Lekarską
Krajowym Konsultantem w dziedzinie dermatologii i wenerologii
Polskim Towarzystwem Położnych
Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA – Poland
Samorządem Studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Stowarzyszeniem Fizjoterapia Polska
Fundacją Osób Chorych na Otyłość OD-WAGA
Fundacją SYNAPSIS
Kancelarią Prawną FAIRFIELD
SuperBiznes.pl
miesięcznikiem „Zdrowie”
serwisem „M jak mama”

PARTNERAMI MEDYCZNYCH KOMPLETÓW Poradnikzdrowie.pl są:
Link 4
Nestle Nutrition Institute
Ziaja Med
Medicover

MEDYCZNE KOMPLETY Poradnikzdrowie.pl dla studentów uczelni medycznych
Autor: Redakcja Poradnikzdrowie.pl
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE