Ekspert radzi

Barbara Prokurat - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Biotechnolog, biegły sądowy z zakresu ustalania ojcostwa i pokrewieństwa biologicznego w okręgu Sądu Okręgowego w Katowicach. Autorka wielu artykułów poświęconych testom ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyce medycznej. Studia ukończyła w 2003 r. na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją Genetyka Molekularna. Jest też absolwentem studiów podyplomowych na kierunku "Zarządzanie Jednostkami Zdrowia Publicznego" Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2004 r. związana jest z marką testDNA, gdzie obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora ds. operacyjnych. Od samego początku ma bezpośredni kontakt z pacjentami stąd też doskonale zna ich potrzeby. Prywatnie mężatka, mama dwójki małych dzieci i pasjonatka dobrego kina.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady
Pytania do eksperta
  
  • Nie znaleziono żadnych pytań
  
 
Co sądzicie o botoksie?
Polecam zabieg botoksu u Małgorzaty Ornatowskiej z kliniki Bona dea w Krakowie. Jest bardzo profesjonalna i mila osoba. Ornatowska nie tilko pieknie pracuje , ona nawet sama szkoli innych.
 
 
fotelik dla malucha
dobry fotelik dla malucha do 300 zł? Babysafe basset, ale jak chcesz isofix to musisz dorzucić bo się nie zmieścisz w cenie.
 
 
Czy potrzebna tabletka "po"?
Dzień dobry, Wczoraj doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia, wytrysk był całkowicie na zewnątrz, jednak był kontakt z preejakulatem. Następnie po około godzinie / półtorej doszło do kolejnej penetracji, gdzie na członku mogły zostać ślady spermy ...
 
 
Czym się różni migrena od zwykłego bolu glowy?
Oprócz zmierzenia ciśnienia tętniczego i pulsu, możesz wykonać morfologię i badania biochemiczne krwi. Kolejnymi etapami diagnostyki jest badanie obrazowe głowy (tomograf lub rezonans), ew. EEG i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego.
Autor: Tonaxinum Melatonina S
 
 
forum.poradnikzdrowie.pl

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.