Poradnik ZdrowieDietetyk › Ewa Ceborska-Scheiterbauer

Ekspert radzi

Ewa Ceborska-Scheiterbauer - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Dietetyk. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na specjalizacji dietetyka. Specjalista ds. żywienia w chorobach cywilizacyjnych. Odpowiada na pytania dotyczące diety i żywienia w trakcie leczenia nowotworów.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady
 
Znacie jakieś dobre tabletki na odchudzanie?
Polecam zapoznać się z najnowszym rankingiem http://kalkulatorkalorii.eu/tabletki-odchudzajace/
 
 
Largomass
Mnie na zastosowanie Largomass namówił znajomy i okazało się to bardzo dobrym rozwiązaniem. Zacząłem bowiem osiągać znacznie lepsze wyniki ćwiczeń pomimo iż intensywność ćwiczeń się nie zwiększyła
 
 
Bezpieczny seks - czyli jaki?
Powinniście zajrzec pod ten link http://www.durex.pl/kampania/zakladasz-wchodzisz-do-gry/stosunek-przerywany-nie-jest skuteczn%C4%85-metod%C4%85-zapobiegania-ci%C4%85%C5%BCy/ Znajdziecie tutaj wiele cennych informacji.
 
 
Lentiv a EBK
No dokładnie, widziałam te Grupony. Ja po lentivu już i teraz bym na bank kupowała na gruponie! po opyla się!
 
 
forum.poradnikzdrowie.pl

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.