tycie

Jestem w 30. tyg. ciąży. Od początku jej trwania lekarz przepisał mi Euthyrox i mam go brać do końca ciąży, bo TSH bardzo mi skacze, do 4,5. Czy po tym leku się tyje? Bo przybyło mi już 17 kg.

dodano 7-2-2016

Bardzo chcę przytyć, mam dość dużą niedowagę (moje BMI=17.5). Słyszałam, że po Diane 35 mozna przybrać na wadze i nawet pozbyć się trądziku. Proszę o poradę.

dodano 10-2-2009

Od jakiegoś czasu próbuję schudnąć, ale efektów nie ma. Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jakie zaburzenia powodują tycie, lub uniemożliwiają chudnięcie? Jakie b…

dodano 15-7-2014

Czemu tyje po tabletkach antykoncepcyjnych?

dodano 26-10-2016

Stosuję plastry antykoncepcyjne już 3 tydzień. Jak szybko mogę przytyć przy tej metodzie antykoncepcji? Ponieważ zauważyłam, że przybrałam 3 kg dość szybko. Nie wiem, czy powodem są plastry z za …

dodano 30-11-2016

Mam 21 lat. Półtora roku temu jadłam dużo słodyczy, brałam pigułki antykoncepcyjne i dużo chodziłam pieszo. Byłam szczupła i wcale nie tyłam. Obecnie mój tryb życia się zmienił. Większość czasu spędz…

dodano 23-2-2009

Mam 17 lat i wybieram się do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. Chciałabym się dowiedzieć, czy lekarz może mi przepisać tabletki, które nie będą powodować u mnie tycia? I od jakiego dnia stosowa…

dodano 4-3-2013

Proszę o informację na temat hormonalnej terapii zastępczej. Jestem matką trójki dzieci. Otóż przez wiele lat używałam środków antykoncepcyjnych jednak już od roku zrezygnowałam z nich ze względu na …

dodano 7-4-2013

Przez dłuższy czas przyjmowałam tabletki Daylette, ze względu na ciągłe wahania humoru lekarz doradził mi zmienić je na Zoely. Po ukończeniu 4 paczek mogę stwierdzić, że humory znacznie się ustabiliz…

dodano 10-10-2016

Czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych się tyje? Jak tego uniknąć? Czy chodzi o to, że brak dostarczanych hormonów powoduje to tycie, czy po prostu zwiększa się apetyt?

dodano 18-9-2016

Dzień dobry! Od roku biorę tabletki hormonalne i zauważyłam przyrost wagi. Czy to jest spowodowane tymi tabletkami?Prosze o odpowiedż i z góry dziękuję! Pozdrawiam!

dodano 7-4-2013

Witam, czy po plastrach antykoncepcyjnych się tyje? Pozdrawiam

dodano 6-4-2013