Suplementy odchudzające

Zielona kawa jest doskonała na odchudzanie - obiecują producenci. Zielona kawa ma redukować łaknienie, przyspieszać spalanie tłuszczu dzięki zawartości kofeiny i kwasu chlorogenowego, a co za tym idzie wspomagać proces odchudzania. Ma także dodawać energii.
Młody jęczmień, chlorella, spirulina, zielona kawa, a może nasiona konopi... Który z modnych suplementów diety byłby najlepszy dla ciebie? Jak mogą pomóc zachować zdrowie i urodę?
Trawa pszeniczna to bogate źródło chlorofilu, mającego działanie lecznicze. Chlorofil hamuje stany zapalne, oczyszcza organizm z metali ciężkich i innych toksyn, usprawnia pracę tarczycy, poprawia działanie wątroby oraz wzmacnia układ krwionośny. Sprawdź, jakie jeszcze właściwości lecznicze posiada trawa pszeniczna i w jaki sposób można ją wykorzystać.
Właściwości nasion guarany od wieków są znane plemionom Ameryki Południowej. Jednak guarana stała się znana dopiero niedawno, gdy odkryto, że może mieć działanie odchudzające. Przypuszcza się, że guarana może być także sprawdzonym sposobem na potencję i dobrą pamięć. Wszystko za sprawą kofeiny, której zawiera najwięcej spośród wszystkich surowców - znacznie więcej niż słynąca z niej kawa. Sprawdź, jakie właściwości ma guarana i jakie mogą być skutki uboczne jej stosowania.
Tabletki odchudzające mają wspomagać odchudzanie. Jak i czy w ogóle działają? Jakie składniki zawierają tabletki odchudzające? Które tabletki odchudzające wybrać, aby skutecznie wspomóc odchudzanie?
Ananas od dawna wykorzystywany jest w medycynie niekonwencjonalnej. Ananas pomaga m.in. w leczeniu infekcji układu oddechowego, w celu poprawy trawienia czy pomocniczo w gojeniu się ran i złamań, a nawet w celu usunięcia pasożytów przewodu pokarmowego. Od lat 70. ananas jest wykorzystywany także przez lekarzy. Wszystko dzięki zawartości witamin, minerałów, kwasów owocowych i bromelainy (bromeliny) - grupy enzymów o wielu właściwościach leczniczych.
Czerwona herbata (Pu-erh, Oolong, Puszong) nie tylko wspomaga odchudzanie, ale również obniża cholesterol i chroni przed próchnicą. Sprawdź, jakie jeszcze właściwości ma herbata Pu-erh, jak ją parzyć, by je w pełni wykorzystać i po które jej gatunki warto sięgać.
Clenbuterol jest to tzw. spalacz tłuszczu, stosowany głównie przez kulturystów w trakcie pracy nad rzeźbieniem sylwetki. Przy regularnym zażywaniu można osiągnąć spektakularne efekty. Jednak clenbuterol może przyczynić się także do wystąpienia wielu objawów niepożądanych, np. wymiotów, drżenia ciała i innych, które mogą doprowadzić nawet do śmierci. Sprawdź, jak działa clenbuterol i czy warto odchudzać się za pomocą clenbuterolu.
Środki na odchudzanie idą jak świeże bułeczki. Nie byłoby o co kruszyć kopii, gdyby specjały były tylko nieskuteczne. Ale ich zażywanie może doprowadzić do poważnych kłopotów zdrowotnych.
Tabletki odchudzające mogą ci pomóc, jeśli regularnie ćwiczysz, mniej jesz i liczysz kalorie, a mimo to odchudzanie nie przynosi spodziewanych efektów. Chcąc zwiększyć skuteczność odchudzania, sięgnij po preparaty wspomagające odchudzanie. Do wyboru masz tabletki hamujące apetyt, tabletki zmniejszające wchłanianie tłuszczu i tabletki wytwarzające ciepło.
Suplementy to niezbędny składnik diety pacjenta po operacji bariatrycznej. Zabiegi te wykonuje się u chorych na otyłość II i III stopnia. Polegają one na m.in. ograniczeniu wchłaniania przez organizm składników odżywczych czerpanych z pożywienia. U pacjentów bariatrycznych stosowanie suplementów diety - witamin i minerałów - jest więc konieczne do końca życia. Rodzaj suplementu, jego dawkę i drogę podania dopasowuje się do każdego pacjenta. Jakie suplementy stosuje się po operacjach bariatrycznych?
Kwas chlorogenowy ma wiele właściwości. W jednym z badań wykazano, że kwas chlorogenowy zmniejsza wchłanianie cukru, dzięki czemu pomaga osobom zmagającym się z chorobą, jaką jest cukrzyca. Podobno to także dobry środek na odchudzanie. Jednak mimo to wśród naukowców opinie na temat kwasu chlorogenowego są podzielone. Jakie działanie ma kwas chlorogenowy? Jakie mogą być skutki uboczne jego stosowania? Jakie są naturalne źródła kwasu chlorogenowego? Czy produkty z kwasem chlorogenowy, jakie oferuje apteka, zawsze są pełnowartościowe? Jaka jest cena kwasu chlorogenowego?