Końcówki French - WRAP System [Porada eksperta]

Chcę kupić końcówki French - WRAP System. Czy po ich przyklejeniu mogę na paznokieć nałożyć żel hybrydowy (chodzi mi o wyrównanie płytki, bo pewnie po przyklejeniu końcówki i lekkim opiłowaniu paznokieć nie będzie równy) - w bardzo jasnym kolorze, naturalnie z utwardzeniem w lampie UV, i na to nałożyć top coat?

Droga Aniu, żel hybrydowy przeznaczony jest wyłącznie do paznokci naturalnych i na nich trzyma się bez zarzutu, jeśli jest profesjonalnie położony. Kładąc żel hybrydowy na sztuczną (plastikową) końcówkę french, jak i na inny sztuczny paznokieć (tips), nie mamy pewności czy "hybryda" będzie się trzymała. Jest duże prawdopodobieństwo, że na końcówkach żel się się nie będzie trzymał, odpryśnie. Zalecałabym jednak użycie żelu "normalnego", a nie hybrydowego. Dodatkowo, żel normalny ma odpowiedniejszą konsystencję do prawidłowego wyrównania granicy między french a naturalnym paznokciem. Żel hybrydowy tego tak nie wyrówna.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Joanna Kaczorowska

Odpowie na każde pytanie dotyczące pielęgnacji rąk, nóg i zdobienia paznokci. Wykonuje profesjonalny manicure i pedicure, zdobi paznokcie na różne okazje. Wykonuje manicure hybrydowy, oraz tipsy żelowe.

Inne porady tego eksperta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE