Sanatorium "Świt" Solec-Zdrój

2015-12-14 11:28

Sanatorium "Świt" w uzdrowisku Solec-Zdrój przyjmuje kuracjuszy na turnusy rehabilitacyjne, ogólnousprawniające z programem rekreacyjno-wypoczynkowym i usprawniająco-rekreacyjne.

Sanatorium "Świt" (dawniej "Hotel Świt") w uzdrowisku Solec-Zdrój, mieści się w budynku z 1918 roku. Zapleczem rehabilitacyjnym Sanatorium "Świt" są Zakład Fizykoterapii (w odległości około 150 metrów) i Zakład Przyrodoleczniczy (w odległości około 650 metrów).

Sanatorium "Świt": profil leczniczy

Sanatorium "Świt": zabiegi

Sanatorium "Świt": warunki pobytu

  • 95 miejsc w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych, z których Większość ma pełny węzeł higieniczno-sanitarny; pokoje bez pełnego węzła sanitarnego wyposażone są w umywalki z lustrem
  • wyżywienie - możliwość skorzystania z diety cukrzycowej, niskotłuszczowej, wątrobowej, bezglutenowej i wegetariańskiej
  • stała opieka lekarska i pielęgniarska

dodatkowo

Warto wiedzieć

Piękny Park Zdrojowy z unikatowym drzewostanem i malowniczo wkomponowaną w jego pejzaż rzeką Rzoską uatrakcyjniają wyjątkowe warunki do leczenia i wypoczynku. Na terenie gminy Solec Zdrój zwiedzić można m.in. Szaniecki Park Krajobrazowy. Zainteresowani pamiątkami historii powinni też odwiedzić miejscowy kościół. Budowla powstała tuż przed II wojną, ale w jej murze zachowano pochodzący z poprzedniego kościoła manierystyczny nagrobek Samuela Zborowskiego, XVI-wiecznego właściciela miejscowości.

Ważne

Sanatorium "Świt"
ul. 1-go Maja 1
28-131 Solec-Zdrój
tel. 41 377 60 17, 41 377 60 61

Polecany artykuł:

Uzdrowisko Solec-Zdrój
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.