Sanatorium "Stoczniowiec" Cieplice-Zdrój

2015-09-02 13:51 Zuza Sekuła

Sanatorium "Stoczniowiec" w Cieplicach-Zdroju mieści się w budynku wybudowanym w 1731 roku, położonym w centrum uzdrowiska. Ma własną bazę zabiegową, a w pokojach dostępna jest woda termalna.

Sanatorium "Stoczniowiec" w Cieplicach-Zdroju przyjmuje kuracjuszy w ramach skierowań z NFZ ne rehabilitację ogólnoustrojową oraz na turnusy rehabilitacyjne w ramach prewencji rentowej ZUS. Uzdrowisko organizuje turnusy lecznicze w zakresie schorzeń psychosomatycznych i schorzeń narządu ruchu.

Sanatorium "Stoczniowiec": profil leczniczy

Sanatorium "Stoczniowiec": zabiegi

Sanatorium "Stoczniowiec": warunki pobytu

  • 42 miejsca, pokoje 1-, 2 i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV-SAT, radio; część pokoi wyposażona jest tylko w umywalkę, TV-SAT i radio
  • obiekt przystosowany dla potrzeb pacjentów poruszających się na wózkach
  • własna baza zabiegowa
  • jadalnia, możliwość otrzymania posiłków dietetycznych
  • winda
Warto wiedzieć

Jeśli kogoś znudzą spacery po Cieplicach, może wybrać się na wycieczkę do Szklarskiej Poręby i Karpacza, poprzez Krzeszów,  Złotoryję, Kowary, zdecydować się na wędrówki w pobliskich górach czy nawet na wizytę w czeskiej Pradze lub w Berlinie.

Ważne

Sanatorium "Stoczniowiec"
ul. Jagielońska 2
Jelenia Góra
75 7551054
www.uzdrowisko-cieplice.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
K
|

Pawilon Stocznowiec , byłem widziałem.
Całkowicie nieprzystosowany do potrzeb niepełnosprawnych. Wszystko stare , zniszczone . Brudno lecą wszystko jedną szmatą. Zwłaszcza pokoje na strychu , okropne nory. Wejście na górę po stromych schodach ,na dodatek pokrytych brudnymi szmatami to walka o życie.
Mają plac gdzie można by zaparkować samochód , ale służy im za wysypisko.Niepelnisprawni muszą parkować w oddalonym parkingu.
Ogólnie nie polecam.
Jest plus rehabilitanci ,fajni ludzie.