Dla kogo laserowa korekcja wzroku? [Porada eksperta]

2013-04-05 19:25 Iwona Grabska - Liberek

Mam wadę wzroku minus 12 i drugie oko - minus 14. Mam 6 lat. Czy jest możliwe przeprowadzenie laserowej korekcji wzroku? Jaką mam szansę na normalne widzenie?

KOREKCJĘ LASEROWĄ STOSUJE SIĘ U OSÓB, KTÓRYCH KRÓTKOWZROCZNOŚĆ NIE PRZEKRACZA -10d. DLA WYSOKIEJ KRÓTKOWZROCZNOŚCI ROZWIĄZANIEM MOGĄ BYĆ SOCZEWKI FAKIJNE. Soczewki fakijne to taki rodzaj soczewek wewnątrzgałkowych, które doszczepia się do naturalnej soczewki pacjenta. W chwili obecnej czekamy na najnowocześniejsze soczewki, ich pojawienie się na rynku nastąpi - taką mam nadzieje - lada dzień. Jeśli jest Pani zainteresowana takim rozwiązaniem, bliższymi szczegółami, proszę wysłać zapytanie na : info@okolaser.com.pl zostanie Pani dołączona do bazy pacjentów czekających na wdrożenie takiej procedury.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Iwona Grabska-Liberek
Iwona Grabska - Liberek

Okulistka, doktor habilitowany medycyny, kierownik Kliniki Okulistyki oraz ordynator Oddziału Klinicznego Okulistyki w warszawskim Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Od 2016 prezes Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE