Niewykształcona siatkówka [Porada eksperta]

2013-03-25 11:28 Ewa Morawska

Dziewczynka w wieku 2 miesięcy ma niewykształcona siatkówkę oka. Zdiagnozowany stan stwierdza, że na jedno oko nie widzi i nie będzie widzieć, a na drugie bedzie widzieć, ale bardzo słabo. Dodać należy, że w 7 miesiącu ciąży gdyby nie interwencja zatrzymania przez lekarzy porodu byłaby wcześniakiem. Czy jest szansa na uratowanie lub przywrócenie wzroku i w jakim zakresie?

Czy jest szansa na uratowanie wzroku? No cóż, tak naprawdę to nikt nie może w stu procentach odpowiedzieć Pani na to pytanie. Organizm dziewczynki rozwija się i jeszcze długo będzie się rozwijał, a więc wszystko może się jeszcze zdarzyć. Oprócz intensywnej współpracy z lekarzami specjalistami, proszę zainteresować się medycyną niekonwencjonalną. Medycyna ta w wielu przypadkach bardzo pomaga, bo właśnie jej działanie uruchamia system odpornościowy i zmusza organizm do pracy. Jest to działanie długofalowe i na pewno należy uzbroić się w cierpliwość. Proszę poszukać takiej osoby w swoim miejscu zamieszkania lub w najbliższej okolicy, osoby która pracuje z energiami i działa poprzez metodę reiki (przekaz energetyczny poprzez przykładanie dłoni do ciała). Metoda ta pozwoli nie tylko na poprawę wzroku, ale także wzmocni cały organizm dziewczynki i wspomoże działania lekarzy. Trzymam za małą kciuki!

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Ewa Morawska

Mistrzyni SKHM Seichim i reiki, energoterapeutka i uzdrowicielka, doradca życiowy. Przyjmuje w Markach (osiedle Lisi Jar 12, tel.kom. 0 501 076 298) 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie! Z kodem rabatowym: "wiosna" tylko 2,50 zł za 96 stron porad o zdrowiu! Dodatkowo otrzymasz dostęp do numerów archiwalnych. W nr 4/2020 „Zdrowia m.in.: poradnik alergika, choroby zakaźne pod lupą, „młody” zawał serca, mity o recyklingu.

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 4/2020
KOMENTARZE