Pacjenci PZU Zdrowie samodzielnie ułożą zakres opieki medycznej dzięki nowemu konfiguratorowi pakietów

2024-02-01 13:38 Materiał sponsorowany

PZU Zdrowie udostępniło pacjentom nową opcję konfiguracji indywidualnych pakietów medycznych. Na etapie wyboru pakietu w portalu mojePZU, możliwa jest modyfikacja zakresu i dostosowania go do potrzeb pacjenta. To pierwsze takie rozwiązanie na rynku ogólnopolskich operatorów medycznych.

mojePZU
Autor: materiały prasowe

– Chcemy zapewniać pacjentom taką opiekę, jakiej faktycznie oczekują i potrzebują. Z pomocą konfiguratora pakietów medycznych wygodnie zmienią zakres poszczególnych grup usług: badań, zabiegów czy rehabilitacji. W pierwszym etapie opcję udostępniliśmy w ramach Pakietu Medycznego „Dla Ciebie”. Zadbaliśmy, aby każdy z wariantów pakietu stanowił spójną całość. Na podstawie analizy wyborów naszych klientów planujemy rozszerzać rozwiązanie o kolejne produkty zdrowotne w naszym e-sklepie – mówi Weronika Dejneka, członek Zarządu PZU Zdrowie.

mojePZU
Autor: materiały prasowe

Konfigurator pakietów medycznych umożliwia stworzenie spersonalizowanego pakietu medycznego, który będzie w pełni odpowiadał wymaganiom klienta, zapewniając dopasowaną i elastyczną opiekę zdrowotną. Każdy z domyślnie zaproponowanych czterech zakresów Pakietu Medycznego „Dla Ciebie” można samodzielnie dostosować w zakresie badań diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazowej, rehabilitacji, czy stomatologii zachowawczej. Podstawę pakietu stanowi liczba i zakres konsultacji ze specjalistami.

mojePZU
Autor: materiały prasowe

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownicy sprawnie przejdą przez wybór opcji, proces nie wymaga specjalistycznej wiedzy medycznej. Konfigurator pozwala na wygenerowanie trzech wariantów rocznego pakietu opieki zdrowotnej, które są prezentowane w przejrzystym zestawieniu. Tabela aktualizowana jest przy każdej zmianie, co ułatwia porównanie wielu opcji cenowych. Konfiguracja odbywa się w portalu mojePZU, gdzie następnie posiadacze pakietów medycznych wygodnie umówią wizyty, sprawdzą zalecenia czy zarezerwują lek w aptece.

PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. W sieci medycznej PZU Zdrowie jest: 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. PZU Zdrowie zapewnia opiekę zdrowotną w formie abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych i w ramach NFZ.