żołądź [Porada eksperta]

2013-04-07 19:49
Porada urologa
Autor: Getty Images

Mam 21 lat. Jeszcze nie uprawiam seksu z moja dziewczyną, tylko pieścimy swoje miejsca intymne i tu mam problem. Jak sam się dotykam jest dobrze (bez obciągania napletka), ale gdy moja dziewczyna zaczyna mnie dotykać i obciągnie mi napletek, odczuwam ból żołędzia. Co to może być?

Najprawdopodobniej jest to związane ze zbyt krótkim wędzidełkiem napletka. Powinien Pana zbadać lekarz urolog - jeśli potwierdzi, to leczenie jest operacyjne. Polega ono na wydłużeniu wędzidełka.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Lidia Skobejko-Włodarska

Specjalista dziecięcej urologii i chirurgii. Uzyskała tytuł europejskiego specjalisty w zakresie urologii dziecięcej – fellow of European Academy for Paediatric Urology (FEAPU). Od wielu lat zajmuje się leczeniem zaburzeń czynności pęcherza i cewki, a szczególnie neurogennej dysfunkcji pęcherzowo-cewkowej (pęcherz neurogenny) u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych, wykorzystując do tego celu nie tylko metody farmakologiczne i zachowawcze, ale również operacyjne. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła na szeroką skalę badania urodynamiczne, pozwalające określić czynność pęcherza u dzieci. Jest autorem wielu prac na temat zaburzeń czynności pęcherza i nietrzymania moczu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.