Bardzo długa menstruacja [Porada eksperta]

2015-03-07 19:32 Barbara Grzechocińska

Od 15 stycznia mam miesiączkę, czasem jest bardzo obfita, ale zdarzają się też krwiste plamienia czy upławy. Zaznaczam, że nigdy wcześniej nie miałam tego typu problemów, ale w grudniu w ogóle nie dostałam miesiączki. Byłam u ginekologa, ale badanie USG nie wykazało żadnych zmian. Dodam, że jeszcze nie współżyłam. Jakie mogą być przyczyny takiej długiej miesiączki i czy powinnam skontrolować to u jeszcze jednego ginekologa?

Krwawienie trwające 7 tygodni nie jest miesiączką tylko krwawieniem nieprawidłowym i powinna Pan,i nie zwlekając, zgłosić się do lekarza.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Barbara Grzechocińska

Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie w Warszawie przy ul. Krasińskiego 16 m 50 (zapisy codziennie w godzinach 8-20).

Inne porady tego eksperta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W numerze 10/2019 "Zdrowia" kreatywne podejście do seksu, podstępna borelioza, nowe terapie nowotworów, komu grozi cyberchondria, leki szkodzące urodzie, probiotyki w kiszonkach. Miesięcznik "Zdrowie" to pakiet rzetelnej wiedzy i sprawdzonych porad!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 10/2019

Materiał partnerski

KOMENTARZE