Zastrzyk orgazmu, czyli powiększenie punktu G. Na czym polega zastrzyk orgazmu?

2019-10-03 11:07 Monika Majewska

Zastrzyk orgazmu to zabieg, który coraz częściej wykonuje się w gabinetach ginekologii plastycznej. Jego celem jest bowiem powiększenie punktu G. Lekarze przekonują, że kobiety, które zdecydują się na taki zabieg, będą czerpały większą satysfakcję ze współżycia. Sprawdź, na czym dokładnie polega zastrzyk orgazmu.

Zastrzyk orgazmu  to zabieg, którego celem jest powiększenie punktu G - najwrażliwszej strefy erogennej ciała kobiety. Jest to niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, gdzie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych. Zdaniem ginekologów w wielu przypadkach to właśnie zbyt mały lub mało uwydatniony punkt G jest przyczyną braku satysfakcji w łóżku. W związku z tym im bardziej punkt G zostanie uwypuklony, tym większa szansa na jego stymulację, a co za tym idzie - na intensywniejsze doznania seksualne.

Zastrzyk orgazmu - dla kogo jest przeznaczony?

Zabieg jest polecany kobietom, które narzekają na brak orgazmu lub chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego, bo nie odczuwają wystarczających bodźców podczas stosunku. Z pomocy ginekologa plastycznego mogą skorzystać także kobiety, które niedawno urodziły dziecko, jak i te w okresie menopauzy (punkt G samoistnie zmniejsza się z wiekiem). Zabieg jest przeznaczony także dla pań, u których przyczyną obniżenia jakości życia seksualnego jest nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych.

Zastrzyk orgazmu - na czym polega zabieg?

Augmentacja punktu G polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy niewielkiej ilości substancji, która wypełnia tkankę. W strzykawce najczęściej znajduje się preparat na bazie kwasu hialuronowego, jednak może to być także tłuszcz własny pacjentki (pobrany metodą liposukcji) czy rekombinowany kolagen. Zastrzyk orgazmu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20 minut.

Wszystko o kobiecym orgazmie

Zastrzyk orgazmu - efekty

Efektem zabiegu jest wyeksponowanie i ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się bardziej wrażliwa na bodźce. Pacjentka może współżyć już cztery godziny po wykonaniu zabiegu i czerpać satysfakcję z życia seksualnego nawet przez kolejne dwa lata.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Iwona
|

A ja nie uważam, że jest to coś złego... Przecież wiele kobiet ma problemy intymne i jest niezadowolonych z seksu i właśnie w takich miejscach, gdzie są anonimowe nie muszą sie niczego wstydzić i mogą szukać rozwiazań. Sama jestem po zbiegu zastrzyku orgazmu i też jestem w 100% pewna, że mogę go polecić bez żadnego ale. Opinie kobiet były dla mnie bardzo istotne, dzięki nim sama właśnie wybrałam klinikę.

justyna
|

darujcie sobie te daremne "reklamy" w komentarzach, bo osiagniecie efekt odwrotny do zamierzonego, zalosne ze do takich rzeczy lekarze musza sie posuwac, aby promowac samych siebie w durnych komentarzach w internecie

kamea
|

i ja też po zabiegu :) mam podobne odczucia jak Gonia. Wahałam się dość długo, ale po czasie stwierdzam, że WARTO było. Odczucia w sypialni są 100 razy lepsze :D :D ja robiłam w Radomskim Centrum Ginekologicznym.

Gonia
|

Jestem rok po zabiegu powiększania punktu G. I nadal jest niesamowicie! Tutaj piszą, że do 2 lat - u mnie jak na razie jest super i nie zapowiada się żeby było gorzej a jeśli tak się stanie to bez wahania zrobię zabieg drugi raz. Pierwszy robiłam www.rzepka.lek-med.pl/powie... u dok. Rzepki. Niesamowity człowiek!