Ekspresowe zabiegi kosmetyczne przed wielkim wyjściem

2015-12-16 15:55 Natalia Kovacs

Ekspresowe zabiegi kosmetyczne są szczególnie pomocne przed wyjściem na ważną imprezę. Teraz nie musisz spędzać całych tygodni na pielęgnacji skóry twarzy, wystarczy zaledwie jeden zabieg, aby skóra była odpowiednio odżywiona i napięta, a co za tym idzie, doskonale przygotowana na wielkie wyjście. Jeden z trzech zabiegów kosmetycznych w szybkim tempie zregeneruje skórę twarzy i nawilży ją.

Co zrobić, by przed wielkim wyjściem ekspresowo poprawić wygląd twarzy? Najlepiej zastosować jeden z zabiegów kosmetycznych, których efekt jest wyjątkowo szybki. Przed wielkim balem, imprezą lub ważną kolacją warto zafundować sobie jeden z trzech, sprawdzonych zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi ogień i lód, Zaffiro i Ferulac C Peel charakteryzuje wyjątkowa skuteczność i szybki efekt. Niemal od razu po wyjściu z gabinetu kosmetycznego, można zauważyć znaczną poprawę jakości skóry twarzy – rozświetlona i napięta skóra idealnie nadaje się pod wieczorowy makijaż i jest największą ozdobą kobiety.

Zabieg ogień i lód

Nazwa zabiegu ogień i lód pochodzi bezpośrednio od odczuć towarzyszących jego wykonywaniu – odczucia intensywnego gorąca i chłodzenia skóry twarzy. Zabieg opiera się na działaniu dwóch masek. Pierwszej, która ma na celu złuszczanie i stymulację skóry. Po nałożeniu pierwszej maski odczuwalne jest uczucie gorąca na skórze. Druga maska, chłodząca, ma za zadanie nawilżyć skórę twarzy. Maska ma wysoką zawartość kwasu hialuronowego, dzięki czemu wycisza i regeneruje skórę twarzy.

Przez kilka kolejnych dni po zabiegu, odczuwalny jest efekt napięcia i pobudzenia skóry. Osoby wrażliwe mogą dodatkowo zaobserwować powstałe na skórze zaczerwienienia.

W efekcie, po zabiegu ogień i lód, skóra jest wyraźnie wygładzona, świetlista i doskonale przygotowana pod wieczorowy makijaż. Zabieg ogień i lód nadaje się dla wszystkich kobiet, które w szybkim czasie chcą uzyskać efekt odżywienia skóry. Rezultaty są widoczne od razu po zabiegu, jednak dla lepszego efektu, zalecane jest wykonanie zabiegu ogień i lód na kilka dni przed wielkim wyjściem.

Kosmetyczne zabiegi ekspresowe [VIDEO]

Kosmetyczne zabiegi ekspresowe

Zabieg Zaffiro

Termolifting Zaffiro opiera się na działaniu podczerwieni. Zabieg polega na emitowaniu w skórę podczerwieni, która powoduje podgrzanie włókien kolagenowych w skórze do temperatury 65-70 C. Ma to na celu obkurczanie włókien i pobudzenie komórek skóry właściwej (fibroblasty) do produkcji nowego kolagenu. Już jednej zabieg Zaffiro daje zauważalny efekt liftingu i napięcia skóry. Najczęściej rezultat zaledwie jednego termoliftingu Zaffiro jest już satysfakcjonujący. Zabieg Zaffiro przeznaczony jest dla osób, u których widoczne są już ślady starzenia się skóry. Lifting sprawdza się również w przypadku osób młodszych, chcących zatrzymać wpływ czasu na wygląd skóry twarzy.

Zabieg Ferulac C Peel

Zabieg Ferulac C Peel oparty jest na działaniu kwasu ferulowego i witaminy C w dużych stężeniach. Zabieg opiera się na technologii nanosonowej, co oznacza, że kwas ferulowy, zamknięty w liposomach, zostaje przetransportowany w głąb skóry, gdzie jest stopniowo uwalniany. Kwas ferulowy i witamina C uzupełniają się i wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Dodatkowo, witamina C rozświetla i rozjaśnia skórę. Efekty zabiegu widoczne są od razu po jego wykonaniu i utrzymują się przez długi czas. Skóra twarzy jest odświeżona, rozświetlona i napięta. Zabieg Ferulac C Peel jest zabiegiem ochronnym, który można stosować w codziennej pielęgnacji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.