Cellulit na pośladkach - jaki zabieg usunie cellulit? [Porada eksperta]

2014-04-08 16:34 Agnieszka Denis

Od kilku lat borykam się z problemem cellulitu na pośladkach, a od kilku miesięcy w górnej części ud. Słyszałam o zabiegach takich jak lipoliza i mezoterapia, które podobno są skuteczne na ten problem. Która metoda daje lepsze efekty i czy to prawda, że lipoliza Aqualyx nie daje tak dobrych efektów jak zwykła lipoliza iniekcyjna z fosfatydylocholiną?

Mezoterapia jest metodą wprowadzania substancji, która powoduje lipolizę, czyli proces rozkładu komórek tłuszczowych. Jest to taki sam zabieg.

W Twoim przypadku kiedy masz cellulit na pośladkach, odradzam wprowadzanie jakichkolwiek substancji. Lepsze efekty uzyskasz stosując zabiegi sprzętem z ultradźwiękami i drenując skórę. Najlepsze urządzenie to Med Contour, bo zawiera te dwie metody i świetnie wygładza skórę.

Efekty będą bardziej utrwalone jeżeli zdrowo i racjonalnie będziesz się odżywiała. Zwiększając aktywność fizyczna cyrkulacja w skórze będzie polepszona, wyrzeźbisz sobie mięśnie, a pośladki się uniosą.

Walka z cellulitem jest długa, ale można z nim zwyciężyć. Powodzenia.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Agnieszka Denis

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej: przeciwzmarszczkowych, kojąco-naprawczych i nawilżająco-odżywczych.

Uważa, że piękno pochodzi z wnętrza, stawia więc na zdrowy, aktywny tryb życia. Jest w stanie doradzić swoim klientkom zindywidualizowany, kompleksowy zestaw zabiegów i działań, czego efektem jest widoczna poprawa stanu skóry pacjentek. http://www.dsinstytut.pl

Inne porady tego eksperta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE