Grubość hybrydy na tipsie [Porada eksperta]

Czy metoda robienia hybrydy na tipsie, którą pani opisała, nie sprawia, że paznokcie stają się grube i pozbawione efektu naturalności? Mam doświadczenie tylko na naturalnej płytce paznokcia i szukam porady odnośnie tipsa i hybrydy.

Warstwy które nakładasz, nie muszą być grube. Nakładasz cienkie warstwy żelu i hybrydy. Jeśli chcemy mieć przedłużony paznokieć i do tego hybrydę, nie ma innej możliwości i metody. Jeśli pominiesz jakiś krok przy powyższych metodach, paznokieć nie utrzyma się, odpadnie, odpryśnie. Cieniutki będzie tylko paznokieć naturalny. Przy sztucznych paznokciach musimy się z tym liczyć, że będzie miał minimalną grubość, bo nakładamy kilka warstw produktu. Wszystko zależy od prawidłowego wykonania (techniki), dobrych jakościowo produktów i doświadczenia. Sama noszę tipsy i hybrydę i paznokcie na pewno nie są grube.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Joanna Kaczorowska

Odpowie na każde pytanie dotyczące pielęgnacji rąk, nóg i zdobienia paznokci. Wykonuje profesjonalny manicure i pedicure, zdobi paznokcie na różne okazje. Wykonuje manicure hybrydowy, oraz tipsy żelowe.

Inne porady tego eksperta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE