Co jest potrzebne do zrobienia paznokci żelowych z hybrydą? [Porada eksperta]

Chcę kupić zestaw żelowy i do tego chciałabym malować paznokcie lakierami hybrydowymi. Czy jest taka możliwość? Co jeszcze będę potrzebować do tego zestawu, żeby na paznokciach żelowych robić hybrydy?

Będzie ci potrzebny zestaw żelowy i pełen zestaw do hybrydy. Pełen zestaw, czyli baza hybrydy, top (czyli nawierzchniowy) oraz wybrane kolory. Zaczynasz od zrobienia paznokci żelowych - nie za grubych i następnie przechodzisz do robienia hybrydy. W zestawie żelowym musisz mieć: pilniki, kostkę, cleaner, primer, tipsy i klej lub szablony, gilotynę, żele trzyfazowe lub jednofazowe, pędzelek i lampę UV. To są akcesoria do prawidłowego wykonania tipsów.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Joanna Kaczorowska

Odpowie na każde pytanie dotyczące pielęgnacji rąk, nóg i zdobienia paznokci. Wykonuje profesjonalny manicure i pedicure, zdobi paznokcie na różne okazje. Wykonuje manicure hybrydowy, oraz tipsy żelowe.

Inne porady tego eksperta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE