Fisting w małżeństwie? [Porada eksperta]

2012-05-07 8:49

Jestem średnio spełnioną seksualnie mężatką... Czuję podniecenie jak oglądam filmy dla dorosłych z fistingiem analnym. Oczywiście nie widzę siebie w tej roli, ale marzy mi się żebym to ja penetrowała mężczyznę ręką czy sztucznym penisem... Doszło to do tego stopnia, że siedzę w internecie i poszukuję chętnych... Nie wiem co robić!

Porada psychologa seksuologa
Autor: Getty Images

Nie ma nic złego w urozmaiceniu życia seksualnego różnymi nietypowymi formami pieszczot, pod warunkiem, że nie stają się one jedyną formą rozładowania napięcia seksualnego.

Jeśli więc znalazłaby Pani partnera, który byłby chętny na podejmowanie takich zachowań od czasu do czasu, dążąc jednocześnie do klasycznego współżycia, nie widzę tu patologii (zdrada męża jest już Pani osobistą decyzją i wiąże się z Pani zasadami moralnymi).

Jeśli natomiast zauważyła Pani, że tradycyjny seks przestał być dla Pani interesujący i obsesyjnie dąży Pani jedynie do tej nietypowej formy seksu, jednocześnie mając wyrzuty sumienia i czując się z tym źle, to powinna Pani udać się na wizytę do seksuologa i skonsultować z nim tą sytuację. 

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.