Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "Wrzos" Wieniec-Zdrój

2018-01-08 13:41 Zuza Sekuła

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "Wrzos" w uzdrowisku Wieniec-Zdrój przyjmuje pacjentów przewlekle chorych, wymagających całodobowej opieki medycznej, a nie kwalifikujących się do domów opieki społecznej, hospicjów czy innych ośrodków.

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "Wrzos" w uzdrowisku Wieniec-Zdrój udziela całodobowych świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobom przewlekle chorym, które w ocenie zmodyfikowaną skalą Barthel uzyskały 40 punktów i mniej, nie wymagającym leczenia szpitalnego, u których występuje deficyt w samoopiece i samopielęgnacji, oraz konieczna jest kontynuacja leczenia farmakologicznego. Do Zakładu nie mogą być przyjmowane osoby kwalifikujące się do domów opieki społecznej, z zaawansowaną chorobą nowotworową, z chorobą psychiczną, osoby z uzależnieniami oraz takie osoby, u których podstawowym wskazaniem do objęcia opieką jest trudna sytuacja socjalna.

Sanatorium "Wrzos": profil leczniczy

Sanatorium "Wrzos": zabiegi

Sanatorium "Wrzos": warunki pobytu

  • pokoje 1-, 2-, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym
  • obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • winda
Warto wiedzieć

Główną atrakcją Wieńca jest park Zdrojowy z fontanną. Warto zobaczyć także założenie pałacowo-parkowe barona Kronenberga. Zabytki można zobaczyć w pobliskim Brześciu Kujawskim i Włocławku. Poleca się także wycieczkę do Kujawsko-Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego w Kłóbce.

Ważne

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „Wrzos”
ul. Leśna 12
87-800 Wieniec-Zdrój
tel. 54 272 15 51
kom.785 855 388
www.uzdrowisko-wieniec.pl

Polecany artykuł:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE