Pawilon "Lalka" Cieplice-Zdrój

2015-09-02 13:06 Zuza Sekuła

Pawilon "Lalka" w Cieplicach-Zdroju to budynek liczący sobie ponad 100 lat, położony w centrum uzdrowiska, przy głównym wejściu na teren parku zdrojowego. We wszystkich pokojach w łazienkach do kąpieli kuracjusze mają wodę termalną.

Pawilon Lalka w Cieplicach-Zdroju przyjmuje kuracjuszy w ramach skierowań z NFZ ne rehabilitację ogólnoustrojową oraz na turnusy rehabilitacyjne w ramach prewencji rentowej ZUS. Uzdrowisko organizuje turnusy lecznicze w zakresie schorzeń psychosomatycznych i schorzeń narządu ruchu.

Pawilon "Lalka": profil leczniczy

Pawilon "Lalka": zabiegi

Pawilon "Lalka": warunki pobytu

  • 43 miejsca w pokojach 2 i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem, TV-SAT, radiem, pokoje Lux mają: pełen węzeł sanitarny, lodówkę, TV-SAT, szlafroki
  • winda
  • zabiegi w Domu Zdrojowym odległym o koło 40 metrów
  • posiłki w odległym o około 40 metrów pawilonie Edward
  • wi-fi przy recepcji
Warto wiedzieć

Jeśli kogoś znudzą spacery po Cieplicach, może wybrać się na wycieczkę do Szklarskiej Poręby i Karpacza, poprzez Krzeszów,  Złotoryję, Kowary, zdecydować się na wędrówki w pobliskich górach czy nawet na wizytę w czeskiej Pradze lub Berlinie.

Ważne

Pawilon "Lalka"
Park Zdrojowy 2
Jelenia Góra
tel: 75 7551056
www.uzdrowisko-cieplice.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie cenie 1,00 zł i zyskaj dostęp do numerów archiwalnych! W nr 6/2020 "Zdrowia" m.in.: jak działają jelita, 10 pytań o wazektomię, uzależnienia a płeć, dłonie pod ochroną, ćwiczenia na smukłe nogi. "Zdrowie" to 76 stron rzetelnej wiedzy!

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie  6/2020
KOMENTARZE