Hotel & Medi-SPA Biały Kamień Świeradów-Zdrój

2014-07-29 3:22 Zuza Sekuła

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień w Świeradowie-Zdroju oferuje nie tylko zabiegi kosmetyczne, ale również zabiegi medycyny estetycznej i rehabilitacyjne. W medi-SPA wykorzystuje się zarówno prozdrowotne właściwości wód radoczynnych, borowiny jak i lasów świerkowych.

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień w Świeradowie-Zdroju położony jest kilkaset metrów od centrum uzdrowiska, u stóp góry Biały Kamień. Hotel dwa razy zajął I miejsce w najważniejszym konkursie w Polsce - SPA Prestige Awards  w kategorii Najlepszy Hotel SPA&Wellness w 2013 r. oraz Najlepsze Family SPA w 2015 r.

Medi-SPA Biały Kamień: profil leczniczy

W ośrodku leczy się:

  • choroby narządu ruchu
  • choroby reumatologiczne (reumatyzm)
  • stany pourazowe

Medi-SPA Biały Kamień: zabiegi

W Medi-SPA Biały Kamień można tu też skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przez lekarza (np. botoks, lipoliza iniekcyjna). Obiekt ma też specjalną ofertę SPA dla dzieci.

Medi-SPA Biały Kamień: warunki pobytu

  • obiekt czterogwiazdkowy - 26 pokoi rodzinnych w obiekcie czterogwiazdkowym, w tym pokój dla osób niepełnosprawnych oraz apartament Platinium klasy VIP obiekt trzygwiazdkowy - 35 pokoi dwuosobowych, 4 luksusowe pokoje typu apartamentowego (pokój dzienny oraz sypialnia) oraz
  • apartament SKYFALL klasy VIP z sauną i jacuzzi

Każdy pokój wyposażony jest w łóżko z ekologicznym materacem, kabinę prysznicową z antypoślizgowym brodzikiem, suszarkę do włosów, TV LCD, telewizję satelitarną, telefon, darmowy dostęp do internetu WiFi, sejf, lodówkę, wodę mineralną. Kuchnia przygotowuje dania z regionalnych, ekologicznych produktów.

Warto wiedzieć

Co warto zobaczyć? W Świeradowie-Zdroju Dom Zdrojowy z Halą Spacerową, Czarci Młyngrób Liczyrzepy. Ciekawą ofertą jest kolej gondolowa SkiSun, dająca możliwość przejażdżki na Stóg Izerski.

Ważne

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień***
Hotel & Medi-SPA Biały Kamień ****
SKI & Wellness Resort

59-850 Świeradów Zdrój
ul. Leśna 8
+48 75 78 17 551, 48 75 78 17 232, 48 661 514 115
fax +48 75 78 17 070
info@bialykamien.com
www.bialykamien.com

Polecany artykuł:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE