Żuravit® Junior+

5 ml syropu zawiera: 220 mg ekstraktu z owoców żurawiny wielkoowocowej (25:1), 80 mg ekstraktu z ziela pokrzywy (20:1), 7 mg witaminy B6 i 12,5 µg witaminy B12. 

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Żuravit® Junior+ 100 ml, syrop o smaku owoców leśnych 20.48 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety w postaci syropu o smaku owoców leśnych. Składniki preparatu wspomagają funkcje wydalnicze układu moczowego i nerek przyczyniając się tym samym do prawidłowego funkcjonowania dróg moczowych. Witaminy B6 i B12 niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci powyżej 3 rż.: 5 ml syropu 1 raz dziennie. Dorośli: 5 ml syropu 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnianie diety w składniki korzystnie wpływające na funkcjonowanie dróg moczowych. Do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 3 rż.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Żuravit® Junior+, cena 100% 20.48 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."