Vitella Vein

Rutyna, wyciąg z Centella Asiatica, olejki eteryczne (lawendowy, cyprysowy i cytrynowy), aktywne wyciągi roślinne.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Vitella Vein 50 ml, żel na pękające naczynka 2019-04-05

Działanie

Rutyna uszczelnia drobne naczynka, wyciąg z ziela Centella przeciwdziała starzeniu się skóry, stymuluje syntezę kwasu hialuronowego. Olejki eteryczne (lawendowy, cyprysowy i cytrynowy) oraz pozostałe aktywne wyciągi roślinne zmniejszają podrażnienia skóry, wspierają jej regenerację a także poprawiają elastyczność ścian naczyń i wpływają korzystnie na mikrokrążenie. Żel nie zawiera parabenów, konserwantów ani substancji zapachowych.

Dawkowanie

Stosować 2–3 razy dziennie przez okres 6–8 tygodni. Aby efekt był bardziej widoczny zaleca się dokładnie wmasować żel, gdy skóra jest wilgotna i rozgrzana, a pory skóry są rozszerzone (np. po prysznicu lub kąpieli). Żel wchłania się szybko nie pozostawiając śladu na powierzchni skóry.

Wskazania

Żel na pękające naczynka, tzw. "pajączki", występujące szczególnie na nogach. Polecany dla: osób wykonujących pracę w pozycji stojącej, kobiet w ciąży i kobiet, które przeszły menopauzę.

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."