Verbascon Kids

2 saszetki (porcja dzienna) zawierają 40 mg ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej, 40 mg ekstraktu z kwiatu czarnego bzu, 40 mg kwiatu dziewanny, 40 mg ekstraktu z kwiatu lipy, 80 mg witaminy C, 10 mg cynku. Preparat może zawierać śladowe ilości laktozy (z mleka).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Verbascon Kids 10 saszetek, proszek 14.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety o smaku malinowym przeznaczony dla dzieci powyżej 3 rż. i dorosłych. Zawarty w preparacie kwiat bzu czarnego pomaga łagodzić przeziębienie. Korzeń pelargonii afrykańskiej przyczynia się do naturalnego łagodzenia dolegliwości ze strony układu oddechowego tj. kaszel i dolegliwości gardła. Kwiat dziewanny drobnolistnej zapewnia zdrowie komórek śluzówki gardła i układu oddechowego. Witamina C i cynk wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci od 3 rż. i dorośli: 2 sasz. dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w 100 ml ciepłej wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki łagodzące przeziębienie i dolegliwości układu oddechowego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Verbascon Kids, cena 100% 14.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."