Urostonex

1 saszetka preparatu zawiera: 2130 mg wyciągu z owoców cytryny, 260 mg wyciągu suchego z korzenia szparaga białego, 208 mg wyciągu z korzenia pochrzynu, 0,66 mg witaminę B6.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Urostonex 20 saszetek, proszek do sporz. roztw. 35.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Wspomaga funkcję wydalniczą nerek i przyczynia się do przepływu moczu. Ma właściwości antyoksydacyjne. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

Dawkowanie

Doustnie. Zaleca się stosować 1-3 saszetki dziennie. Aby przygotować napój – zawartość jednej saszetki wsypać do szklanki, zalać 3/4 szklanki wrzącą wodą i mieszać do czasu rozpuszczenia proszku. Podczas spożywania preparatu należy ograniczyć spożywanie szczawianów do porcji nie przekraczającej 50 mg dziennie.

Wskazania

Uzupełnienie diety osób dorosłych w w składniki wspomagające naturalne oczyszczanie dróg moczowych.

Przeciwwskazania

Osoby cierpiące na ostrą i przewlekłą niewydolność nerek przed spożyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ciąża i laktacja

Preparat nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Urostonex, cena 100% 35.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."