Urinal®

1 kaps. zawiera: 200 mg NutriCran® (sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej), 3 mg CystiCran® (wysoko skoncentrowany wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej), 20 mg wyciągu z ziela nawłoci pospolitej (DER 10:1; ekw. min. 200 mg), 1,7 µg witaminy D (34% Referencyjnej Wartości Spożycia). Ekwiwalent ilości użytych owoców żurawiny w 1 kaps. to 19 100 mg.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Urinal® 60 szt., kaps. 37.33 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający wyciąg z ziela nawłoci pospolitej, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego (eliminowania moczu). Witamina D wspiera prawidłowe funkcjonowanie systemu odpornościowego.

Dawkowanie

Doustnie: 1 kaps. dziennie, popić odpowiednią ilością wody. Maksymalna zalecana porcja to 3 kaps. dziennie. Preparat przeznaczony do codziennego stosowania. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ciąża i laktacja

Preparat można stosować podczas ciąży i karmienia piersią po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Uwagi

Preparat może być stosowany łącznie z antybiotykami. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia

Cena

Urinal®, cena 100% 37.33 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."