Trivagin

kwas hialuronowy, kwas mlekowy

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Trivagin 30 ml, żel 17.2 zł 2019-04-05

Działanie

Żel stosuje się pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych w celu łagodzenia objawów infekcji bakteryjnych i grzybiczych takich jak: świąd, pieczenie, zaczerwienienie i podrażnienia towarzyszące upławom. Nawilża i przywraca naturalną barierę ochronną okolic intymnych, dzięki czemu chroni je przed rozwojem flory patogennej. Utrzymuje właściwe pH odpowiedzialne za tworzenie bariery ochronnej skóry i wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej sromu i krocza. Eliminuje suchość skóry i błon śluzowych.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Po umyciu okolic intymnych delikatnie rozprowadzić cienką warstwę żelu na okolice krocza i zewnętrznych narządów płciowych. Stosować w zależności od potrzeb, 2-3 razy dziennie. Nie stosować dopochwowo.

Wskazania

Pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych w celu łagodzenia objawów infekcji bakteryjnych i grzybiczych takich jak: świąd, pieczenie, zaczerwienienie i podrażnienia towarzyszące upławom; przed i po korzystaniu z basenu, sauny i solarium; w trakcie antykoncepcji; po antybiotykoterapii; w połogu; w okresie menopauzy.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Cena

Trivagin, cena 100% 17.2 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."