Trivagin

1 kaps. zawiera 3 mld komórek bakterii kwasu mlekowego: 0,9 mld Lactobacillus gasseri, 0,6 mld Lactobacillus fermentum, 0,6 mld Lactobacillus plantarum, 0,9 mld Lactobacillus rhamnosus.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Trivagin 20 szt., kaps.

Lactobacillus rhamnosus,

Lactobacillus plantarum,

Lactobacillus gasseri,

Lactobacillus fermentum

37.9 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety dla kobiet, zalecany jest w celu uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej, zawierający 3 miliardy komórek bakterii kwasu mlekowego.

Dawkowanie

Doustnie. 1 kaps. dziennie, najlepiej w trakcie lub po posiłku, popijając niewielką ilością wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w bakterie kwasu mlekowego, w celu utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej pochwy: w czasie ciąży i połogu; w trakcie częstych podróży i zmian miejsca pobytu; w przypadku częstego korzystania z basenów, sauny lub jacuzzi; w trakcie i po menstruacji.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zbilansowanej, zrównoważonej diety jest niezbędne dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia.

Cena

Trivagin, cena 100% 37.9 zł

Preparat zawiera substancję: Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus fermentum

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."