Terpichol® Plus

1 kaps. zawiera: 50 mg oleju z ostropestu, 30 mg mentolu, 16,1 mg α-pinenu, 10 mg olejku eterycznego kminkowego, 5,6 mg mentonu, 4,7 mg borneolu, 4,7 mg kamfenu, 1,9 mg cyneolu.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Terpichol® Plus 60 szt., kaps. miękkie 8.04 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Kompozycja naturalnych terpenów wzbogacona olejem z ostropestu plamistego i olejkiem eterycznym z kminku zwyczajnego. Ostropest: wspiera pracę wątroby i pomaga chronić jej komórki. Przyczynia się do prawidłowej produkcji żółci. Wspiera fizjologiczną zdolność wątroby do eliminacji szkodliwych substancji z organizmu. Kminek: działa korzystnie na pracę przewodu pokarmowego. Przyczynia się do prawidłowego wydzielania soków trawiennych. Może być przyjmowany przez osoby z nietolerancją laktozy.

Dawkowanie

Doustnie. 1 kaps. 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Wspomagająco na pracę układu pokarmowego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ciąża i laktacja

Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Cena

Terpichol® Plus, cena 100% 8.04 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."