SuperOptic Regeneracja

Preparat zawiera hialuronian sodu 0,2%, dekspantenol 2%.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
SuperOptic Regeneracja 10 ml, krople do oczu 27.67 zł 2019-04-05

Działanie

Jałowe krople do oczu zawierające kwas hialuronowy oraz dekspantenol bez środków konserwujących. Składniki preparatu nawilżają, odświeżają, wspomagają regenerację, chronią oraz pielęgnują powierzchnię oka. Krople są bezpieczne do stosowania na soczewki kontaktowe.

Dawkowanie

Dospojówkowo. Zwykle stosuje się 1-2 krople 3 razy dziennie lub wedlug zaleceń lekarza.

Wskazania

Nawilżanie i ochrona powierzchni oka. Krople odświeżają, wspomagają regenerację oraz pielęgnują powierzchnię oka.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Zakażenie oka (oczu).

Środki ostrożności

Nie są znane interakcje (oddziaływania) z innymi kroplami do oczu. Jeżeli istnieje konieczność jednoczesnego stosowania innych kropli lub maści do oczu, należy zachować co najmniej 15 min. odstęp pomiędzy ich podaniem. Preparat należy zastosować jako ostatni.

Niepożądane działanie

W odosobnionych przypadkach mogą pojawić się reakcje alergiczne, takie jak pieczenie, łzawienie oczu, które ustępują po odstawieniu preparatu.

Uwagi

Po zakropleniu mogą wystąpić przemijające, krótkotrwałe zaburzenia widzenia - do momentu ich ustąpienia nie należy prowadzić pojazdów i obsługiwać maszyn.

Cena

SuperOptic Regeneracja , cena 100% 27.67 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."