SOLbaby Gardło

10 ml zawiera syrop z agawy (83%), 95 mg wyciągu z propolisu, 75 mg wyciągu z prawoślazu, 63 mg wyciągu z babki lancetowatej.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
SOLbaby Gardło 100 ml, syrop 29.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety na bazie roślinnych wyciągów. Propolis korzystnie wpływa na funkcje błony śluzowej górnych dróg oddechowych. Prawoślaz ma działanie łagodzące dla gardła. Babka lancetowata przynosi ulgę w przypadku podrażnienia gardła i krtani.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci >1. rż.: 2,5 ml 4 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób podania. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy mieszać preparatu z innymi płynami. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu. Jeżeli dyskomfortowi związanemu z gardłem towarzyszy kaszel można dodatkowo przyjmować SOLbaby Kaszel (Tussi) w formie syropu - preparaty należy podawać w odstępie co najmniej 30 min.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla dzieci powyżej 1. rż. w przypadku odczuwania dyskomfortu ze strony gardła.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Miodu i składników pochodnych tj. propolis nie należy podawać dzieciom poniżej 1. rż.

Uwagi

Syrop należy zużyć w ciągu 3 miesięcy po otwarciu butelki. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

SOLbaby Gardło, cena 100% 29.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."