Sanprobi Stress

1 kaps. zawiera 3 x 109 CFU Lactobacillus helveticus Rosell-52 i Bifidobacterium longum Rosell-175. Bakterie probiotyczne wchodzące w skład preparatu zawierają soję i produkty pochodne oraz mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Sanprobi Stress 20 szt., kaps. 30.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Preparat zawiera dwa szczepy bakterii probiotycznych, przez co utrzymuje zawartość bakterii probiotycznych w organizmie oraz wspiera mikrobiotę.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci >3 rż.: 1 kaps. dziennie. Kapsułki można przyjmować z posiłkiem lub na czczo. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku stosowania u małych dzieci kapsułkę można otworzyć, a następnie rozpuścić jej zawartość w zimnym lub letnim płynie (np. w wodzie, herbacie, mleku). Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się przyjmowanie preparatu wraz z rozpoczęciem stosowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Wskazania

Uzupełnienie diety w celu przywrócenia i utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Dzieci <3 rż.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Sanprobi Stress, cena 100% 30.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."