Sanprobi Barrier

1 kaps. zawiera ≥2,5 x 109/g (≥500 milionów CFU w kapsułce) Bifidobacterium lactis W52, Lactobacillus brevis W63, Lactobacillus casei W56, Lactococcus lactis W19, Lactococcus lactis W58, Lactobacillus acidophilus W37, Bifidobacterium bifidum W23 i Lactobacillus salivarius W24.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Sanprobi Barrier 40 szt., kaps. 29.9 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Preparat zawiera osiem szczepów bakterii probiotycznych.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci >12 rż: 2–4 kaps. dziennie. Dzieci 3-12 rż.: 1–2 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się przyjmowanie preparatu wraz z rozpoczęciem stosowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Wskazania

Uzupełnienie diety w celu przywrócenia i utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, zwłaszcza podczas i po antybiotykoterapii.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Dzieci <3 rż.

Ciąża i laktacja

Preparat bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Sanprobi Barrier, cena 100% 29.9 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."