Sanprobi Active & Sport

1 kaps. zawiera 2,5 x 109 CFU/g (≥500 milionów CFU w kapsułce) Lactococcus lactis W58, Lactobacillus acidophilus W22, Bifidobacterium bifidum W23, Lactobacillus brevis W63 i Bifidobacterium lactis W51. Bakterie probiotyczne wchodzące w skład preparatu zawierają mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Sanprobi Active & Sport 40 szt., kaps. 30.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Prepara zawiera pięć szczepów bakterii probiotycznych.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci >12 rż.: 2-4 kaps. dziennie. Dzieci 3-12 rż.: 1-2 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się przyjmowanie preparatu wraz z rozpoczęciem stosowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Wskazania

Uzupełnienie diety w celu przywrócenia i utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, zwłaszcza podczas i po antybiotykoterapii.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Dzieci <3 rż.

Ciąża i laktacja

Preparat bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Sanprobi Active & Sport, cena 100% 30.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."