Sambucus Kids

5 ml syropu zawiera: 17,5 mg wyciągu z owoców czarnego bzu standaryzowanego na 13% antocyjanów (2,275 mg antocyjanów), 7,5 mg wyciągu z owoców czarnego bzu standaryzowanego na 10% polifenoli (0,75 mg polifenoli).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Sambucus Kids but. 120 ml, syrop 21.49 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz pracę górnych dróg oddechowych. Kompozycja dwóch standaryzowanych na zawartość antocyjanów i polifenoli, wyciągów z owoców bzu czarnego (Sambucus nigra L.), aż 6,9 kg owoców na 100 g wyciągu. Bez konserwantów, bez barwników, bez syropu glukozowo-fruktozowego. 

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci w wieku 1-6 lat: 5-10 ml dziennie; dzieci >6 lat i dorośli: 10-25 ml dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w wysokoskoncentrowane wyciągi z owoców bzu czarnego. Preparat polecany szczególnie w okresie jesienno-zimowym, sytuacji osłabienia organizmu, w czasie przesilenia wiosennego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Sambucus Kids, cena 100% 21.49 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."