ProstiMen

1 kaps: zawiera: 300 mg ekstrakty z owoców palmy sabalowej (do 36 mg beta-sitosterolu), 75 mg ekstraktu z korzenia pokrzywy (do 0,9 mg beta-sitosterolu), 75 mg ekstraktu z nasion dyni (do 0,09 mg adenozyny), 75 mg ekstraktu z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej (3 mg polifenoli), 6 mg witaminy E, 5 mg cynku, 0,7 mg witaminy B6 i 27,5 µg selenu.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
ProstiMen 30 szt., kaps. 33.32 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawiera wyciągi roślinne oraz witaminy i minerały. Składniki preparatu przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu i stanu prostaty, wspomagają prawidłowy przepływ moczu oraz wspomagają funkcje rozrodcze i reprodukcyjne.

Dawkowanie

Doustnie, dorośli: 1 kaps. dziennie podczas lub po posiłku, popijając wodą. Zaleca się stosowanie preparatu przez co najmniej 3 mies. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Wskazania

Uzupełnianie codziennej diety u mężczyzn powyżej 40 lat.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

ProstiMen, cena 100% 33.32 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."