Pregna Start

50 µg (2000 j.m.) witaminy D3, 400 µg kwasu foliowego, 400 µg L-metylofolianu wapnia, 200 µg jodu, 5 mg cynku, 1,4 mg witaminy B6

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Pregna Start 30 szt., tabl. 29.9 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety, opracowany z myślą o kobietach planujących ciążę. Zawiera kompozycję starannie dobranych składników odżywczych, dla przyszłych mam przed planowanym poczęciem, w tym kwas foliowy, witaminę D i jod. Skład preparatu jest wzbogacony o ważny w tym okresie cynk i witaminę B6 oraz o biologicznie dostępną formę folianu - MetaPregnaFolic (L-metylofolian wapnia), która jest łatwiej i szybciej przyswajana niż kwas foliowy.

Dawkowanie

Doustnie: 1 tabletka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnianie diety kobiet planującej ciążę w witaminy i minerały.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zbilansowanej, zrównoważonej diety jest niezbędne dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia.

Cena

Pregna Start, cena 100% 29.9 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."