Oftassiale

Preparat zawiera: sól sodową kwasu hialuronowego, α-glicerylofosforylcholinę, witaminę B12, witaminę B6, D-pantenol.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Oftassiale but. 10 ml z dozownikiem OSD, krople do oczu 19.5 zł 2019-04-05

Działanie

Składniki kropli chronią rogówkę, wspomagają procesy naprawcze zakończeń nerwowych rogówki, przyczyniają się do odbudowy i stabilizacji filmu łzowego, wzmacniają ochronę powierzchni oka, ograniczając niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych i zabiegów chirurgicznych.

Dawkowanie

Zakraplać 1-2 krople 2-3 razy dziennie do każdego oka. Przed zastosowaniem kropli nie ma konieczności zdejmowania soczewek kontaktowych.

Wskazania

Powlekanie, nawilżanie i ochrona rogówki w leczeniu miejscowym dyskomfortu i bólu spowodowanego: obecnością ciał obcych, czynnikami zewnętrznymi, zabiegami chirurgicznymi lub urazami. Wspomaganie procesów regeneracji nabłonka i zakończeń nerwowych rogówki.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Cena

Oftassiale, cena 100% 19.5 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."