Nefrocal

2 tabl. zawierają: 30 mg wyciągu z liści borówki brusznicy, 45 mg wyciągu z ziela skrzypu polnego, 300 mg potasu, 56,25 mg magnezu, 40 mg wyciągu z korzenia lubczyka, 60 mg wyciągu z liści rozmarynu i 1,4 mg witaminy B6.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Nefrocal 60 szt., tabl. 24.7 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Wspiera wydalnicze funkcje nerek (wyciąg z ziela skrzypu polnego). Wykazuje działanie moczopędne, dzięki czemu przyczynia się do ułatwienia wydalania wody z organizmu (wyciąg z korzenia lubczyku). Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej (magnez). Wspiera utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny (witamina B6).  

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 2 tabl. dziennie, w trakcie lub po posiłku, najlepiej rano i wieczorem. Popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety przeznaczone dla osób dbających o zachowanie zdrowia układu moczowego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Nefrocal, cena 100% 24.7 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."