Navitin

2 tabl. zawierają: 400 mg L-argininy, 200 mg L-karnityny, 84,5 mg ekstraktu z korzenia żeń-szenia, 70 mg ekstraktu z owocu morwy białej, 50 mg ekstraktu z nieszpułki zwyczajnej, 50 mg ekstraktu z kłącza różeńca górskiego i 5 mg cynku.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Navitin 20 szt., tabl. 25.41 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Żeń-szeń jest źródłem ginsenozydów, przyczynia się do zachowania energii i sił witalnych, pobudza i wpływa korzystnie na funkcje seksualne. Posiada również właściwości przeciwutleniające. Różeniec górski dostarcza związków fenolowych: rozawin oraz salidrozydów. Wpływa na prawidłowe krążenie krwi, pracę serca oraz funkcjonowanie układu nerwowego, zwłaszcza w warunkach stresu i wzmożonego wysiłku. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, sprzyja zachowaniu prawidłowych funkcji rozrodczych oraz płodności. Przyczynia się do utrzymania właściwego metabolizmu makroskładników odżywczych, w tym węglowodanów i kwasów tłuszczowych. Pomaga też w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Dawkowanie

Doustnie, dorośli: 1 tabl. dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Wskazania

Uzupełnianie diety mężczyzn w celu poprawy płodności i potencji.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Navitin, cena 100% 25.41 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."