Mobiflex Care

1 tabl. zawiera: 40 mg kolagenu UC-II® z natywnym kolagenem typu II, 300 mg niezmydlającego wyciągu z olejków z awokado i soi (30% fitosteroli), 2 mg manganu i 12 mg witaminy C.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Mobiflex Care 60 szt., tabl. 140.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający składniki zapewniające właściwe funkcjonowanie stawów. Preparat zawiera 40 mg kolagenu UC-II® z natywnym kolagenem typu II (niezdenaturowanym, który jest głównym białkiem budującym chrząstkę stawową) oraz właściwą proporcję wyciągów: 1/3 z olejku z awokado i 2/3 z soi. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, w celu zapewnienia odpowiedniego funkcjonowania chrząstki stawowej i kości. Mangan pomaga w procesie tworzenia kości oraz właściwego formowania się tkanek łącznych.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. dziennie, podczas śniadania. Stosowanie preparatu powinno być kontynuowane przez przynajmniej 3 miesiące. Może być stosowany po wcześniejszym stosowaniu preparatu Mobiflex® Neo lub niezależnie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnianie diety osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie stawów, np. osób aktywnych fizycznie.  

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Należy skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu w przypadku ciąży lub karmienia piersią.

Ciąża i laktacja

W przypadku ciąży lub karmienia piersią przed zastosowaniem preparatu należy skontaktować się z lekarzem.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Cena

Mobiflex Care, cena 100% 140.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."