Miovarian

1 saszetka zawiera 2000 mg Myo-inozytolu, 200 µg kwasu foliowego, 2,5 µg witaminy B12.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Miovarian 60 saszetek, proszek 48.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawiera myo-inozytol i witaminy (kwas lewomefoliowy – aktywna postać kwasu foliowego, witaminę B12). Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Foliany pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów oraz pomagają w prawidłowej produkcji krwi. Foliany oraz witamina B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz biorą udział w procesie podziału komórek.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w 200 ml letniej wody, dokładnie wymieszać. Wypić tuż po przygotowaniu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Preparat jest przeznaczony do stosowania u kobiet, które chcą uzupełnić codzienną dietę w kwas foliowy i witaminę B12 oraz w inozytol.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Dzieci.

Ciąża i laktacja

Stosowanie w okresie ciąży lub karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Uwagi

Preparat przeznaczony jest do stosowania pod nadzorem lekarza, nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Cena

Miovarian, cena 100% 48.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."