Maxi3Vena Plus

1 kaps. zawiera 150 mg wyciągu z ruszczyka kolczastego, 150 mg wyciągu z gorzkiej pomarańczy (w tym 142,5 mg hesperydyny), 120 mg wyciągu z z wąkroty azjatyckiej, 100 mg witaminy C (kwas L-askorbinowy, 125 % RWS).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Maxi3Vena Plus 30 szt., kaps. 20.75 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Zawarty w preparacie wyciąg z ruszczyka wpływa korzystnie na krążenie żylne i funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Kwas askorbinowy wspomaga prawidłową produkcję kolagenu, a przez to zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Wyciąg z wąkroty azjatyckiej wspiera funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego pomaga utrzymać funkcje poznawcze.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla osób odczuwających ciężkość i zmęczenie nóg oraz osób, które prowadzą siedzący lub stojący tryb pracy i życia, palą papierosy, nie wykazują aktywności fizycznej, mają nadwagę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Środki ostrożności

Nie zaleca się stosowania u osób z zaburzeniami czynności wątroby. W przypadku pojawienia się nudności, wymiotów lub krwawień z odbytnicy należy skontaktować się z lekarzem. Jeśli wystąpi nagły obrzęk jednej lub obu kończyn dolnych, niewydolność serca lub nerek należy skontaktować się z lekarzem. Ostrożnie stosować u osób z niskim ciśnieniem tętniczym krwi oraz ze skłonnością do krwawień (należy przerwać stosowanie preparatu na 2 tyg. przed planowanym zabiegiem chirurgicznym).

Ciąża i laktacja

Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży lub karmiących.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety jest niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Cena

Maxi3Vena Plus, cena 100% 20.75 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."