Marsjanki® MINI D-krople

1 aplikacja zawiera 10 µg (400 j.m.) witaminy D3.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Marsjanki® MINI D-krople 10 ml, krople doustne 17.73 zł 2019-04-05

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego na bazie oleju kukurydzianego zalecany do spożycia szczególnie przez niemowlęta i dzieci ze zwiększonym zapotrzebowaniem na witaminę D3 (np. w okresie wzrostu i rozwoju) lub u dzieci, u których stwierdzono niedobór witaminy D3. Witamina D3 wpływa na szereg procesów fizjologicznych, np. pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także dba o poprawne funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci od pierwszych dni życia: 1 aplikacja dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Postępowanie dietetyczne w profilaktyce niedoboru witaminy D3 u niemowląt od pierwszych dni życia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Uwagi

Preparat należy przyjmować pod nadzorem lekarza; nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego oraz nie jest odpowiedni do stosowania jako źródło pożywienia.

Cena

Marsjanki® MINI D-krople, cena 100% 17.73 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."