Magnezin Comfort

1 tabl. zawiera 125 mg jonów magnezu.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Magnezin Comfort 30 szt., tabl. 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający magnez. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w utrzymaniu zdrowych kości oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli 1-3 tabl. dziennie. Nie stosować na czczo. Korzystny efekt można zaobserwować już w przypadku codziennego spożywania 1 tabl. preparatu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w magnez. Stosowanie preparatu jest szczególnie zalecane w okresie zwiększonej podatności na stres, nasilonej pracy umysłowej i przy intensywnym wysiłku fizycznym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."