Magnezin Cardio

1 tabl. zawiera: 150 mg potasu, 52 mg magnezu i 0,7 mg witaminy B6.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Magnezin Cardio 60 szt., tabl. 9.45 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający potas, magnez i witaminę B6, która zwiększa przyswajanie magnezu. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni (w tym mięśnia sercowego), układu nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni (w tym mięśnia sercowego) i układu  nerwowego; ponadto przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 2-4 tabl. dziennie. Nie stosować na czczo. Nie należy przekraczać zalecanej porcji spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki wspomagające pracę serca i utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi. Preparat rekomendowany jest osobom w stanach powstawania skurczów mięśniowych, a także w okresie zwiększonej podatności na stres, nasilonej pracy umysłowej i przy intensywnym wysiłku fizycznym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Magnezin Cardio, cena 100% 9.45 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."