LoGGic60

1 kaps. zawiera 3 miliardy (3 x 109) jtk. lub 6 miliardów (6 x 109) jtk. Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
LoGGic60 20 szt., kaps.

Lactobacillus rhamnosus GG

21.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający bakterie probiotyczne Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Wspomaga postępowanie w zaburzeniach czynnościowych pracy przewodu pokarmowego, w profilaktyce biegunek. Preparat bezglutenowy, bez laktozy.

Dawkowanie

Doustnie: 1 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób podania. U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat: zawartość kaps. rozpuścić w letnim płynie i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: kaps. należy połknąć i popić letnim płynem lub otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla niemowląt, dzieci i dorosłych w bakterie probiotyczne Lactobacillus rhamnosus GG, do suplementacji w: trakcie i po antybiotykoterapii, biegunce infekcyjnej, stanach obniżonej odporności, przebiegu alergii, poprawie czynności jelit (IBS).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Środki ostrożności

U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat preparat należy stosować po konsultacji ze specjalistą.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

LoGGic60, cena 100% 21.99 zł

Preparat zawiera substancję: Lactobacillus rhamnosus GG

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."